Publisert for 2 dager siden

1 rom leilighet på 49m² i Sandefjord

3209 Sandefjord, Norway

12 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Lite hus med 1 (2) sov, bad, stue, kjøkken, gang, sjø utsikt, hage og platting

Lite hus med 1 (2) sov, bad, stue, kjøkken, gang, sjø utsikt, hage og platting Totalrenovert og moderne småhus til leie nær sentrum og sjøenPent og nyoppusset småhus med gjennomgående høy standard, beliggende sentralt og attraktivt til – like ved både sentrum og sjøen.Boligen fremstår lys og moderne, og inneholder kjøkken, romslig stue med flott havutsikt, 1–2 soverom (fleksibel løsning), bad og entré. Det er gulvvarme i stue, kjøkken og gang, og boligen er godt isolert i både vegger og tak, noe som gir energieffektiv drift og lave oppvarmingskostnader.Badet er enklere oppgradert, og kombinert vaskemaskin/tørketrommel medfølger.Beliggenhet:Eiendommen har en svært sentral plassering, med kort gangavstand til sentrum, dagligvarebutikker, treningssenter, skoler og andre servicetilbud. Bussholdeplass ligger kun ca. 15 meter fra boligen.Fasiliteter:1–2 soverom (fleksibel planløsning)Lys stue med havutsiktGulvvarme i stue, kjøkken og gang2 parkeringsplasser + gode gjesteparkeringsmuligheterHage og platting rett utenfor boligen til leietakers disposisjonMulighet for delvis møbleringNB: Trappen til 2. etasje er noe bratt.Dyrehold:Innekatt er tillatt. Øvrig dyrehold er som hovedregel ikke tillatt, men mindre hunder kan vurderes etter avtale.Leiebetingelser:Leietaker tegner eget abonnement for strøm og Internett/TVDepositum: 3 måneders husleieØnsket leieperiode: 3 årBoligen er ledig fra Jeg søker rolige, ryddige og ansvarsfulle leietakere som ønsker et stabilt og trivelig boforhold, og som viser hensyn til nærområdet.

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

49 m²

Pris

12 000 kr

Pris per m²

245 kr

Kart

Annonsen ligger på 3209 Sandefjord, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Sandefjord

Nytt
leilighet på 45.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 45m²

3239 Sandefjord, Norway

10 000 kr / måned

leilighet på 80.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 80m²

3216 Sandefjord, Norway

11 000 kr / måned

leilighet på 76.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 76m²

3228 Sandefjord, Norway

11 900 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg