Publisert i dag

1 rom leilighet på 24m² i Oslo

0491 Oslo, Norway

14 700 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Lekker, ny hybel til leie på Grefsen / Kjelsås

Lekker, ny hybel til leie på Grefsen / Kjelsås Ledig fra 1. august Lekker, ny hybel til leie i enebolig - utgang til del av hage. Egner seg best for én person. Hybelen er ny. Nytt kjøkken og baderom. Praktisk og moderne. Det er store vindusflater med godt utsyn, lyse farger og god takhøyde. Leiligheten består av egen inngang med garderobe og gang. Derfra inngang til stue og kjøkken. Komfyr, kjøl/frys og oppvaskmaskin er inkludert. Fra stue er det inngang til lekkert bad med varmekabler, dusjhjørne og vaskemaskin med kombinert tørketrommel. Soverom med plass til dobbeltseng. Medfølgende garderobeskap. Areal: 28 m2 hvorav stue/sov/bad utgjør 22 m2 og gang/garderobe utgjør 6 m2.Beliggenhet Leiligheten ligger i et attraktivt og rolig område på Grefsen/Kjelsås, med nærhet til det meste av fasiliteter og servicetilbud. Matbutikken Spar ligger 150m unna. Kort vei til marka og skianlegg i Grefsenkleiva og Grefsenkollen restaurant. Flere badeplasser og turmuligheter.Offentlig transport 3 minutter til trikk og buss. 4 holdeplasser til Storo der det er storsenter og t-bane, samt alt av øvrige transportmuligheter. Med bil tar det 5 min til Storo Storsenter, 15 min til sentrum og 35 min til Gardermoen Lufthavn.Leien inkluderer bredbånd.Parkeringsmulighet. Oppvarming Elektrisk oppvarming med panelovner samt varmekabler i badegulv. Strøm tilkommer.Det er mulig å bestille Norgespris på strøm, som er en fastpris på ca 40 øre pr. kw. (+ de normale påslagene i avgifter på 12 øre) Med etterisolert hus og nye vinduer er strømutgiftene i den fornuftige enden.Husleie - Kr. 14.700,- pr. mnd. Depositumsum: kr. 44.000,- eller husleiegaranti.Annet: - Kjøkken med nye hvitevarer inkludert- Garderobeskap- Tilgang til bredbånd- Røykvarslere og brannslukningsapparat- Skohyller og knagger i gang- Ny vaskemaskin med kombinert tørketrommel Leieperiode: 1/8-26 til 1/8-27 eller 3-års avtale hvis ønskelig.Røyking og husdyr ikke tillatt. Skriftlig henvendelse med fullt navn, alder og et par ord om hva du gjør til daglig er fint. Visning etter avtale.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

24 m²

Pris

14 700 kr

Pris per m²

613 kr

Kart

Annonsen ligger på 0491 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 15.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 15m²

Gørbitz’ gate 3B, 0360 Oslo, Norway

11 900 kr / måned

leilighet på 20.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 20m²

0484 Oslo, Norway

12 000 kr / måned

leilighet på 50.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 50m²

Christies gate, 0557 Oslo, Norway

12 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg