Publisert i dag
0268 Oslo, Norway
13 700 kr / måned
Lekker leilighet på 35 kvm med eget soverom, utsikt, balkong og badekar! Nydelig leilighet på beste Frogner er ledig for leie fra og med . Leiligheten er 35 kvm i 4.etg i bygård med heis, badet har badekar (!) og vestvendt balkong med sol fra 08 til 19 på sommeren. I tillegg har bygården to private takterraser med sol til kl.21 på sommeren, i tillegg til en veldig hyggelig bakgård med sittegrupper. Leiligheten har nymalt tak og vegger. Varmtvann og internett er inkludert. Nåværende leietaker har brukt kr i strøm på vinteren, og har kun brukt en varmeovn til oppvarming av hele leiligheten. Hvitevarer og vaskemaskin følger med. Leiligheten leies ut forholdsvis rimelig, og i snitt koster en to-roms leilighet til leie i Oslo 18 000,- kr. Ta
Lekker leilighet på 35 kvm med eget soverom, utsikt, balkong og badekar! Nydelig leilighet på beste Frogner er ledig for leie fra og med . Leiligheten er 35 kvm i 4.etg i bygård med heis, badet har badekar (!) og vestvendt balkong med sol fra 08 til 19 på sommeren. I tillegg har bygården to private takterraser med sol til kl.21 på sommeren, i tillegg til en veldig hyggelig bakgård med sittegrupper.
Leiligheten har nymalt tak og vegger. Varmtvann og internett er inkludert. Nåværende leietaker har brukt kr i strøm på vinteren, og har kun brukt en varmeovn til oppvarming av hele leiligheten. Hvitevarer og vaskemaskin følger med. Leiligheten leies ut forholdsvis rimelig, og i snitt koster en to-roms leilighet til leie i Oslo 18 000,- kr. Ta
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
35 m²
Pris
13 700 kr
Pris per m²
391 kr
Annonsen ligger på 0268 Oslo, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Oslo