1 rom leilighet på 70m² i Lillehammer

2608 Lillehammer, Norway

9 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Leilighet til leie på Vingnes

Leilighet til leie på Vingnes Kjellerleilighet med 1 soverom, ca 70 km leies ut fra . Beliggenhet ca 3 km fra Lillehammer sentrum. Kort avstand til bussholdeplass. Leiligheta inneholder liten gang, stue, 1 soverom, «midtrom», kjøkken og bad. Noe hvitevarer følger med. Det er egen biloppstillingsplass og uteplass. Strøm kommer i tillegg, egen strømmåler. Internett er inkludert i leien. Boligen ligger i ett rolig område. Ved interesse ta

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

70 m²

Pris

9 000 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Parkering

Ja

Pris per m²

129 kr

Kart

Annonsen ligger på 2608 Lillehammer, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Lillehammer

leilighet på 40.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 40m²

2614 Lillehammer, Norway

7 500 kr / måned

leilighet på 50.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 50m²

2615 Lillehammer, Norway

9 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg