6200 Stranda, Norway
7 000 kr / måned
Leilighet til leie, Langloveien 11, 6200 Stranda 63 kvm. leilighet til leie i underetasjen i hovedhuset på bondegården Knutgården.Stue, kjøkken, soverom, bad, gang bod. Varmepumpe og gulv varme på stue, gulv varme på bad. Varmeovner på andre rom.Internett er inkludert i prisen.Flott beliggenhet sentralt i Stranda kommune med nydelig utsikt mot Storfjorden og fjellene. Kort avstand til dagligvarebutikk og skoler. Mulighet for å dyrke grønnsaker eller annet på eiendommen. Området har muligheter for flotte turer sommer sommer som vinter. Alperittløypa passerer på eiendommen. Kort vei til Strandafjellet Skisenter
Leilighet til leie, Langloveien 11, 6200 Stranda 63 kvm. leilighet til leie i underetasjen i hovedhuset på bondegården Knutgården.Stue, kjøkken, soverom, bad, gang bod. Varmepumpe og gulv varme på stue, gulv varme på bad. Varmeovner på andre rom.Internett er inkludert i prisen.Flott beliggenhet sentralt i Stranda kommune med nydelig utsikt mot Storfjorden og fjellene.
Kort avstand til dagligvarebutikk og skoler. Mulighet for å dyrke grønnsaker eller annet på eiendommen. Området har muligheter for flotte turer sommer sommer som vinter. Alperittløypa passerer på eiendommen. Kort vei til Strandafjellet Skisenter
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
59 m²
Pris
7 000 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Landlig
Ja
Pris per m²
119 kr
6200 Stranda, Norway
Laster inn kart