Publisert for 3 dager siden

2 rom leilighet på 78m² i Molde

6423 Molde, Norway

15 900 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Leilighet til leie i Tiriltunga borettslag på Eikrem

Leilighet til leie i Tiriltunga borettslag på Eikrem Leiligheten er utstyrt med kjøle-/fryseskap, platetopp, komfyr og oppvaskmaskin. Det følger med parkeringsplass i garasjekjeller og ekstra bod. Borettslaget har eget treningsrom.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

78 m²

Pris

15 900 kr

Pris per m²

204 kr

Kart

Annonsen ligger på 6423 Molde, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Molde

leilighet på 50.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 50m²

6421 Molde, Norway

13 000 kr / måned

leilighet på 100.0 m² med 3 soverom – Koselig oppholdsrom

3 rom leilighet på 100m²

6414 Molde, Norway

18 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg