1 rom leilighet på 61m² i Tromsø

Dukvegen 5, 9105 Kvaløya, Norway

13 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Leilighet på Åsland ledig fra 01.05.2026

Leilighet på Åsland ledig fra Romslig leilighet på 61 kvm på Åsland leies ut fra .Boligen er umøblert, men komfyr og kjøl/frys kombiskap kan følge med. Leiligheten leies ut for kr per måned. Husleien inkluderer internett og parkering. Egen strømmåler.Ikke tillatt med røyk og husdyr.Passer for enslige, eller par.Nært busstopp, og nært fine turmuligheter. Gangavstand til butikk, skole og barnehage.Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr. Forvaltning på Ho Utleier vil forvalte leieforholdet på Ho. For leietaker betyr dette i all hovedsak at husleien faktures og innkreves av Ho Husleiekontrakt For partenes trygghet vil utleier benytte Ho sin leiekontrakt. Begge parter signerer kontrakten med BankID. Depositumskonto Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Instabank opprettet av utleier på Ho

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

61 m²

Pris

13 000 kr

Pris per m²

213 kr

Kart

Annonsen ligger på Dukvegen 5, 9105 Kvaløya, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Tromsø

leilighet på 30.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 30m²

9007 Tromsø, Norway

10 500 kr / måned

leilighet på 40.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 40m²

9011 Tromsø, Norway

10 500 kr / måned

leilighet på 48.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 48m²

9018 Tromsø, Norway

10 850 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg