Publisert i dag

2 rom leilighet på 53m² i Hønefoss

3510 Hønefoss, Norway

17 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Leilighet med 2 soverom og "alt inkludert"

Leilighet med 2 soverom og "alt inkludert" BeskrivelseVelkommen til vårt utleiekonsept B4 i Elveparken!Lys og romslig 2-roms leilighet. 53 kvm i 4.etasje. 30 leiligheter i et leilighetsbygg plassert innerst i Elveparken. Fantastisk beliggenhet i rolig bynært strøk, og med gangavstand til Universitetet, buss og tog, kino, barnehage og barneskole, Eikli handelsområde og turstien Elvelangs som følger Storelva gjennom byen. Det er også kort vei til Schjongslunden med rekreasjonsmuligheter, idrettsarenaer for fotball og ishockey, samt Hønefoss Arena.Litt enklere.I B4 har vi samlet “alle” bokostnader til èn fast månedlig sum, så det er lettere for deg å holde oversikt over økonomien. Superenkelt å forholde seg til!For at det skal være mye enklere for deg å forutsi bokostnadene dine og ikke bli overrumplet av variable utgifter har vi laget en månedspris som inkluderer; strøm, varmtvann, kaldtvann, gulvvarme, hvitevarer, drift av ventilasjon og trappevask. Det eneste du behøver å tenke på er eget behov for: tv/internett, fiberkabel er oppkoblet og ligger klar i hver leilighet.Har du behov for innendørs parkering? Vi har plasser til leie i kjeller.Vi følger husleieloven, og benytter Hybel som vår utleie portal. Leiekontrakter skrives for 3 år med gjensidig oppsigelse på 3 mnd.Det er IKKE tilatt med husdyr i dette bygget.

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

53 m²

Pris

17 000 kr

Pris per m²

321 kr

Kart

Annonsen ligger på 3510 Hønefoss, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Hønefoss

leilighet på 71.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 71m²

3510 Hønefoss, Norway

13 700 kr / måned

leilighet på 59.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 59m²

3510 Hønefoss, Norway

15 000 kr / måned

leilighet på 86.92 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 87m²

3510 Hønefoss, Norway

16 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg