Publisert i dag

1 rom leilighet på 45m² i Sarpsborg

1724 Sarpsborg, Norway

8 900 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Leilighet klar for innflytting

Leilighet klar for innflytting Koselig liten leilighet sentralt i Sarpsborg.En del i 4mannbolig med privat uteplass og parkeringsplass. 1 etasje 45kvm, + kjeller innredet men ikke godkjent oppholdsrom inkludert på ca 20kvm.20000,- i depositum.Strøm tv og internett kommer i tillegg. må tegne eget iten oppvaskmaskin og komfyr medfølger. ellers må man ordne egne hvitevarer.Står tom og klar for ny leietaker.For å avtale visning ønsker jeg at du sender en kort melding med litt informasjon om deg/dere:Navn og alderHva du jobber med / studerer /Hvor mange som skal bo i leilighetenØnsket innflyttingsdatoHvor lenge du ønsker å leieEventuelle referanser fra tidligere leieforholdOm du røyker eller har husdyrJeg tar

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

45 m²

Pris

8 900 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Parkering

Ja

Pris per m²

198 kr

Kart

Annonsen ligger på 1724 Sarpsborg, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Sarpsborg

leilighet på 46.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 46m²

1721 Sarpsborg, Norway

7 850 kr / måned

leilighet på 35.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 35m²

1727 Sarpsborg, Norway

8 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg