Publisert i dag
Ladebekken, 7066 Trondheim, Norway
18 500 kr / måned
Leilighet i Trondheim ledig fra Leilighet på 56 kvm på Ladebekken 9A i Trondheim leies ut fra . Boligen er møblert. Den innehar fasiliteter som barnevennlig, bredbåndstilknytning. Leiligheten leies ut for kr per måned. Husleien inkluderer Tv/internett, felleskostnader, fjernvarme, vann og avløp.. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr. Husleiekontrakt For partenes trygghet vil utleier benytte Ho sin leiekontrakt. Begge parter signerer kontrakten med BankID. Depositumskonto Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Instabank opprettet av utleier på Ho Kredittsjekk Utleier kan velge å kredittsjekke potensielle leietakere på Ho. Det vil da bli stilt krav om inntekt og null betalingsanmerkninger.
Leilighet i Trondheim ledig fra Leilighet på 56 kvm på Ladebekken 9A i Trondheim leies ut fra . Boligen er møblert. Den innehar fasiliteter som barnevennlig, bredbåndstilknytning. Leiligheten leies ut for kr per måned. Husleien inkluderer Tv/internett, felleskostnader, fjernvarme, vann og avløp.. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr. Husleiekontrakt For partenes trygghet vil utleier benytte Ho sin leiekontrakt.
Begge parter signerer kontrakten med BankID. Depositumskonto Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Instabank opprettet av utleier på Ho Kredittsjekk Utleier kan velge å kredittsjekke potensielle leietakere på Ho. Det vil da bli stilt krav om inntekt og null betalingsanmerkninger.
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
56 m²
Pris
18 500 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
01-07-0026
Møblert
Ja
Pris per m²
330 kr
Annonsen ligger på Ladebekken, 7066 Trondheim, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Trondheim