Publisert for 2 dager siden
Paul Skolemesters veg 10A, 7081 Sjetnemarka, Norway
15 500 kr / måned
Leilighet i Sjetnemarka ledig fra Trivelig, lys og fin leilighet på 75 kvm i Sjetnemarka leies ut fra . Leiligheten ligger sentralt i Sjetnemarka i et rolig og barnevennlig område. Her er det kort veg til butikk, skole og barnehager og flotte turmuligheter i nærområdet. Sjetnemarka er en trivelig og rolig bydel, 12 min kjøretur unna Trondheim sentrum. Det er kort veg til bussholdeplass med hyppige bussavganger. Tiller med City syd og flere kjøpesenter er bare få minutter unna. Leiligheten har stor platting med gode solforhold. Videre har den to soverom, stor hyggelig stue med åpen kjøkkensløsning og plass til stor spisestue. Flislagt bad med tilhørende bod/vaskerom. Både baderom, kjøkken og stue har gulvvarme. Leies ut umøblert. Oppstillingsplass for bil er inkludert. Leiligheten leies ut for 15 500 kr per måned, inkludert bredbånd. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er 46 500 kr.Velkommen på visning tirsdag 19. Mai kl 19:00 - 20:00.Ta gjerne
Leilighet i Sjetnemarka ledig fra Trivelig, lys og fin leilighet på 75 kvm i Sjetnemarka leies ut fra . Leiligheten ligger sentralt i Sjetnemarka i et rolig og barnevennlig område. Her er det kort veg til butikk, skole og barnehager og flotte turmuligheter i nærområdet. Sjetnemarka er en trivelig og rolig bydel, 12 min kjøretur unna Trondheim sentrum. Det er kort veg til bussholdeplass med hyppige bussavganger. Tiller med City syd og flere kjøpesenter er bare få minutter unna. Leiligheten har stor platting med gode solforhold.
Videre har den to soverom, stor hyggelig stue med åpen kjøkkensløsning og plass til stor spisestue. Flislagt bad med tilhørende bod/vaskerom. Både baderom, kjøkken og stue har gulvvarme. Leies ut umøblert. Oppstillingsplass for bil er inkludert. Leiligheten leies ut for 15 500 kr per måned, inkludert bredbånd. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er 46 500 kr.Velkommen på visning tirsdag 19. Mai kl 19:00 - 20:00.Ta gjerne
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
75 m²
Pris
15 500 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
01-08-0026
Møblert
Ja
Hage
Ja
Pris per m²
207 kr
Annonsen ligger på Paul Skolemesters veg 10A, 7081 Sjetnemarka, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Trondheim