Publisert i dag
1768 Halden, Norway
9 850 kr / måned
Leilighet i nyere enebolig, med egen inngang, hage og parkering! Internett inkludert. Moderne leilighet. I en nyere enebolig. Privat parkering og egen tilgang til hage og terrasse. Tilbaketrukket innerst i gaten. Kort vei til sentrum, Tista Senter, dagligvareforretninger, kafeer, jernebanestasjon og treningssenter. Umiddelbar nærhet til skog og mark. Hybelleiligheten inneholder stue med åpen kjøkkenløsning, soverom, bad og bod. Hvitevarer er inkludert. Ta
Leilighet i nyere enebolig, med egen inngang, hage og parkering! Internett inkludert. Moderne leilighet. I en nyere enebolig. Privat parkering og egen tilgang til hage og terrasse. Tilbaketrukket innerst i gaten. Kort vei til sentrum, Tista Senter, dagligvareforretninger, kafeer, jernebanestasjon og treningssenter.
Umiddelbar nærhet til skog og mark. Hybelleiligheten inneholder stue med åpen kjøkkenløsning, soverom, bad og bod. Hvitevarer er inkludert. Ta
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
36 m²
Pris
9 850 kr
Pris per m²
274 kr
1768 Halden, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Halden