Publisert i dag

2 rom leilighet på 76m² i Gjøvik

Bjørnsons gate 9, 2821 Gjøvik, Norway

16 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: 03-08-0026

Leilighet i Gjøvik ledig fra 03.08.2026

Leilighet i Gjøvik ledig fra Moderne og sentral leilighet med svært attraktiv beliggenhet midt i Gjøvik sentrum. Her bor du med gangavstand til butikker, restauranter, kollektivtransport, NTNU, CC Gjøvik og alt sentrum har å by på.Leiligheten fremstår lys og romslig, og inneholder:2 gode soveromRomslig stueKjøkken med god oppbevaringBadBalkongTilgang til hyggelig bakgård/felles uteområdePerfekt for par, studenter, pendlere eller småfamilier som ønsker å bo sentralt med alt i nærheten.FasiliteterBalkong/terrasseSentraltRolig bakgårdKort vei til kollektivtransportGangavstand til sentrumOpplegg for internettHvitevarer etter avtaleBod/oppbevaringBoligen ligger svært sentralt i Gjøvik sentrum med kort avstand til:CC GjøvikNTNU og FagskolenKafeer og restauranterTog og bussTreningssenter og dagligvareAlt ligger innen få minutters gange.LeievilkårLangtidsleie foretrekkesLedig etter avtaleIkke-røykDyrehold etter avtaleLeiligheten leies ut for kr per måned. Husleien inkluderer Bredbånd. Strøm kommer i tillegg. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr. Husleiekontrakt For partenes trygghet vil utleier benytte Ho sin leiekontrakt. Begge parter signerer kontrakten med BankID. Leietaker-CV Interessenter til boligen vil bli oppfordret til å opprette en gratis Leietaker-CV på Ho. Dette gir deg som utleier mer informasjon om interessenten slik at prosessen med å velge ut leietaker blir raskere og enklere.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

76 m²

Pris

16 500 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

03-08-0026

Pris per m²

217 kr

Kart

Annonsen ligger på Bjørnsons gate 9, 2821 Gjøvik, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Gjøvik

leilighet på 57.0 m² med 3 soverom – Koselig oppholdsrom

3 rom leilighet på 57m²

2827 Hunndalen, Norway

13 200 kr / måned

leilighet på 61.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 61m²

2819 Gjøvik, Norway

13 500 kr / måned

leilighet på 70.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 70m²

Marcus Thranes gate 28, 2819 Gjøvik, Norway

14 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg