Publisert for 2 dager siden
Nils Langhelles vei 96, 5148 Fyllingsdalen, Norway
17 400 kr / måned
Leilighet i Fyllingsdalen ledig fra Nyrenovert Leilighet på 80 kvm i Fyllingsdalen leies ut fra . Boligen er delvis møblert. Den innehar fasiliteter som delvis møblert, barnevennlig, rolig. Leiligheten leies ut for kr per måned. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, depositum er kr. Husleiekontrakt For partenes trygghet vil utleier benytte Ho sin leiekontrakt. Begge parter signerer kontrakten med BankID. Depositumskonto Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Instabank opprettet av utleier på Ho Leietaker-CV Interessenter til boligen vil bli oppfordret til å opprette en gratis Leietaker-CV på Ho. Dette gir deg som utleier mer informasjon om interessenten slik at prosessen med å velge ut leietaker blir raskere og enklere.
Leilighet i Fyllingsdalen ledig fra Nyrenovert Leilighet på 80 kvm i Fyllingsdalen leies ut fra . Boligen er delvis møblert. Den innehar fasiliteter som delvis møblert, barnevennlig, rolig. Leiligheten leies ut for kr per måned. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, depositum er kr. Husleiekontrakt For partenes trygghet vil utleier benytte Ho sin leiekontrakt.
Begge parter signerer kontrakten med BankID. Depositumskonto Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Instabank opprettet av utleier på Ho Leietaker-CV Interessenter til boligen vil bli oppfordret til å opprette en gratis Leietaker-CV på Ho. Dette gir deg som utleier mer informasjon om interessenten slik at prosessen med å velge ut leietaker blir raskere og enklere.
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
80 m²
Pris
17 400 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
01-06-0026
Møblert
Ja
Pris per m²
218 kr
Annonsen ligger på Nils Langhelles vei 96, 5148 Fyllingsdalen, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Bergen