2 rom leilighet på 49m² i Bergen

Hans Hauges gate 8B, 5033 Bergen, Norway

20 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: 15-04-0026

Leilighet i Bergen ledig fra 15.04.2026

Leilighet i Bergen ledig fra Leilighet på 49 kvm på hans hauges gate 8b i Bergen leies ut fra . Boligen er delvis møblert. Leilighet ligger i Sandviken, et av Bergens mest attraktive boligområder. Hans Hauges Gate er et steinkast fra Støletorget med butikker og cafeer. Det er kort vei til sentrum og Bryggen,og samtidig flotte turmuligheter på Stoltzen, Fjellveien og Fløyen rett i nærheten.Leilighet ligger i høye første etasje og er lys og fin med hvite vegger. Det er parkett på stue og meget fint tregulv på soverommet. Leiligheten har store vinduer som slipper inn mye lys. og har ble nettopp oppgradet med nytt kjøkkeninnredning og integrated hviteværer. Leilighten har to soveromer og helfliset bad og balkong med veldig gode solforhold. Leiligheten leies ut for 20 000 kr per måned. Husleien inkluderer Internet og TV . Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr.Alle vegger og tak er nymalt, og vi holder på med siste finpuss på interiøret. Send en melding for flere bilder, og få din mening om hvordan rommene skal innredes etter hvert.Utleie starter 15. april, men det er mulig å flytte inn tidligere.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

49 m²

Pris

20 000 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

15-04-0026

Møblert

Ja

Balkong

Ja

Sentrum

Ja

Pris per m²

408 kr

Kart

Annonsen ligger på Hans Hauges gate 8B, 5033 Bergen, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Bergen

Nytt
leilighet på 60.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 60m²

5119 Ulset, Norway

16 000 kr / måned

Nytt
leilighet på 76.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 76m²

5164 Laksevåg, Norway

16 000 kr / måned

Nytt
leilighet på 60.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 60m²

5239 Rådal, Norway

16 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg