Publisert i går

2 rom leilighet på 80m² i Skjetten

Guldhaugsletta 57, 2013 Skjetten, Norway

18 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: 01-06-0026

Leilighet i 2.etasje i tomannsbolig. Ca 80 kvm. Leiligheten består av egen inngang med stor gang i 1. etasje, gang i 2 .etasje,2 soverom, stue, kjøkken, 1 toalettrom,1 bad.balkong. Egen innkjørsel og parkeringsplass.ledig fra 01.06.2026 Obs: kan ikke sees før 1.juni. Ønsker kun langtidsleie. Vi bor selv i 1.etasje.

Leilighet i 2.etasje i tomannsbolig. Ca 80 kvm. Leiligheten består av egen inngang med stor gang i 1. etasje, gang i 2 .etasje,2 soverom, stue, kjøkken, 1 toalettrom,1 alkong. Egen innkjørsel og edig fra Obs: kan ikke sees før 1.juni. Ønsker kun langtidsleie. Vi bor selv i 1.etasje. Leilighet i 2.etasje i tomannsbolig. Ca 80 kvm. Ligger på Guldhaug tømte på Skjetten. Leiligheten består av egen inngang med stor gang i 1. etasje, gang i 2 .etasje,2 soverom, stue, kjøkken, 1 toalettrom,1 alkong. Egen innkjørsel og edig fra Obs: kan ikke sees før 1.juni. Ønsker kun langtidsleie. Vi bor selv i 1.etasje.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

80 m²

Pris

18 500 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

01-06-0026

Balkong

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

231 kr

Kart

Annonsen ligger på Guldhaugsletta 57, 2013 Skjetten, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Skjetten

Nytt
leilighet på 80.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 80m²

2013 Skjetten, Norway

18 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg