Publisert i dag

2 rom leilighet på 65m² i Bergen

5164 Laksevåg, Norway

18 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

LAKSEVÅG - Flott 3 roms leilighet!

LAKSEVÅG - Flott 3 roms leilighet! For visning og interesse

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

65 m²

Pris

18 000 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

277 kr

Kart

Annonsen ligger på 5164 Laksevåg, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Bergen

Nytt
leilighet på 45.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 45m²

5003 Bergen, Norway

14 400 kr / måned

Nytt
leilighet på 56.51 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 57m²

5254 Sandsli, Norway

14 500 kr / måned

leilighet på 48.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 48m²

5163 Laksevåg, Norway

14 900 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg