Publisert for 2 dager siden

2 rom leilighet på 87m² i Halden

1781 Halden, Norway

14 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

LÅBY/ GLENNE - Pen og nyere oppusset 3-roms leilighet - terrasse, hage, parkering i garasje m/ el-bil lader.

LÅBY/ GLENNE - Pen og nyere oppusset 3-roms leilighet - terrasse, hage, parkering i garasje m/ el-bil lader. BeskrivelseInnholdVelkommen til Kjærlighetsstien 46.Leiligheten ligger innerst på feltet i første etasje av en firemannsbolig. Inngang via felles hoveddør, og egen dør til leiligheten fra opphøyd første etasje. Entreen har skyvedørsgarderobe med mulighet for lagring. Badet er pent flislagt med varmekabler i gulv, og har dusjhjørne og vaskemaskin.Fra gangen kommer du lett til soverom 2 som har god størrelse. Stuen er romslig og har plass til sofagruppe og spisestuebord. Peis for vedryring. Kjøkkenet er nytt med alle nødvendige hvitevarer integrert, og rommet kan lukkes av om ønskelig. Hovedsoverom ligger innerst i leiligheten og har god størrelse, plass til dobbeltseng og garderobeskap. Parkering i egen garasje med mulighet for el-bil lader.Leieboerforsikring – En enklere måte å leie bolig på!Med Leieboerforsikring levert av If kan du flytte rett inn i ny bolig uten å tenke på hverken depositum eller innboforsikring.Fordeler med Leieboerforsikring: -Du slipper å innbetale depositum -Innboforsikring som gjelder for alle som bor i boligen -Unik uhellsdekning -Månedlig betalingLeieboerforsikring leveres av If Skadeforsikring. Ved mislighold av leiekontrakt vil leietaker holdes økonomisk ansvarlig av If for utleiers tap, på lik linje som ved en depositumskonto. Leieboerforsikring koster 2,6% (min. 300 kr, maks. 700 kr) av leieprisen, og legges til månedsleien.BeliggenhetØnsker du en visning? Fyll ut interessentsskjemaet som ligger i annonsen og skriv litt om deg/dere så tar jeg

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

87 m²

Pris

14 000 kr

Pris per m²

161 kr

Kart

Annonsen ligger på 1781 Halden, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Halden

leilighet på 74.48 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 74m²

1776 Halden, Norway

11 750 kr / måned

leilighet på 60.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 60m²

1769 Halden, Norway

13 000 kr / måned

leilighet på 80.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 80m²

1781 Halden, Norway

13 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg