Publisert for 2 dager siden

1 rom leilighet på 2m² i Evje

4735 Evje, Norway

7 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Koselig og lys leilighet til leie.

Koselig og lys leilighet til leie. Velkommen til denne flotte 2-roms leiligheten! Denne leiligheten er perfekt for deg som er på utkikk etter et koselig og praktisk sted å bo.Leiligheten inneholder:1 soveromStor stue med peis.Nytt kjøkkenModerne bad med dusj.Beliggenheten er sentral, rolig, nær butikker og servicetilbud.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

2 m²

Pris

7 500 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

3750 kr

Kart

4735 Evje, Norway

Laster inn kart

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg