Publisert i dag

2 rom leilighet på 55m² i Stavanger

Øvre Strandgate, 4005 Stavanger, Norway

9 200 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Koselig leilighet midt i

Koselig leilighet midt i -God standard med parkett på gulv og malte vegger.- Renovert i 2016- Det er åpen stue/ kjøkkenløsning - Rikelig med dagslys inn gjennom vinduer, som gir en god atmosfære.- Flislagt bad med varmekabler, med dusj, hvit baderomsinnredning- Beliggende midt i byen, og man har alle byens fasiliteter like ved.

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

55 m²

Pris

9 200 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

167 kr

Kart

Annonsen ligger på Øvre Strandgate, 4005 Stavanger, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Stavanger

leilighet på 60.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 60m²

4012 Stavanger, Norway

7 400 kr / måned

leilighet på 55.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 55m²

Brødregata, 4006 Stavanger, Norway

7 450 kr / måned

leilighet på 58.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 58m²

4014 Stavanger, Norway

7 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg