Publisert i dag

1 rom leilighet på 45m² i Bergen

5012 Bergen, Norway

21 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Koselig leilighet midt i Bergen sentrum

Koselig leilighet midt i Bergen sentrum Koselig toppleilighet på 45 kvm i Christian Michelsens gate 2B – midt i Bergen sentrum.Leiligheten er fullt møblert, god planløsning og masse naturlig lys fra vinduene. Her får du en rolig og hjemmekoselig leilighet samtidig som du bor super sentralt. I tillegg en kjempefin og stor felles takterasse med panoramautsikt over Bergen.Leiligheten inneholder:Åpen stue- og kjøkkenløsningFullt utstyrt kjøkken med god skapplassKoselig stue med masse sitteplassDelikat bad med vaskemaskinSoverom med dobbeltseng og garderobeBeliggenheten er vanskelig å slå:Du bor med kort gangavstand til sentrum, bybanen, UiB, butikker, caféer, restauranter, Fløyen og alt Bergen har å by på.Passer perfekt for én person eller et par som ønsker en fin og sentral leilighet.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

45 m²

Pris

21 000 kr

Pris per m²

467 kr

Kart

Annonsen ligger på 5012 Bergen, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Bergen

Nytt
leilighet på 32.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 32m²

5009 Bergen, Norway

16 900 kr / måned

leilighet på 70.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 70m²

5162 Laksevåg, Norway

17 000 kr / måned

leilighet på 52.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 52m²

Steinsvikvegen 268, 5237 Rådal, Norway

17 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg