4 rom leilighet på 10m² i Harstad

9404 Harstad, Norway

5 900 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

kollektiv i Harstad med kun 4 rom. Gangavstand til høyskolen og sentrum ( 6 min ). Flott utsikt og felles areal. Park

kollektiv i Harstad med kun 4 rom. Gangavstand til høyskolen og sentrum ( 6 min ). Flott utsikt og felles areal. Park Velkommen til Samagata 3.A i Harstad sentrum. Gå avstand til alt, høyskole, butikker restauranter osv. Alle priser er inkludert internett, møbler. Ta

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

4

Størrelse

10 m²

Pris

5 900 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Møblert

Ja

Pris per m²

590 kr

Kart

Annonsen ligger på 9404 Harstad, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Harstad

leilighet på 14.0 m² med 5 soverom – Koselig oppholdsrom

5 rom leilighet på 14m²

9406 Harstad, Norway

5 900 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg