1 rom leilighet på 56m² i Oslo

0356 Oslo, Norway

22 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Klassisk, vakker og sentral leilighet til leie. Generøs takhøyde. Mulighet for å leie garasjeplass

Klassisk, vakker og sentral leilighet til leie. Generøs takhøyde. Mulighet for å leie garasjeplass Velkommen til Vibes gate 24Vi har til leie en sjelden anledning for deg som liker at ting er autentisk og klassisk, men samtidig moderne. Hele boligen er pusset opp med materialvalg av gjennomgående høy kvalitet. Her kan du bo i en leilighet fra århundreskiftet samtidig som du kan nyte alle bekvemmelighetene vi omgir oss med i dag. Vakker stukkatur og rosetter i flere av rommene, gjør at boligen gir deg en nydelig følelse av svunne tider. Fra leiligheten har man umiddelbar nærhet til alt av service- og restaurantfasiliteter, parker, treningssentre og offentlig kommunikasjon. Romslig hovedsoverom med adkomst til sosial stue/kjøkken. Leiligheten har et delikat kjøkken og praktfullt baderom. Innflyttingsdato med mulighet for noe tidligere innflytting. Ønsker kun leietakere som ønsker langtidsleie. Strøm og bredbåndIkke inkludert i prisen. Det vil tilkomme en fast tilleggspris på 2000kr mnd for strøm, vann og Internett.InventarBoligen leies delvis møblert. Kjøkkenbord og stoler. Klesskap. Vaskemaskin og tørketrommel. Integrerte hvitevarer: oppvaskmaskin, stekeovn, kombiskap, mikrobølgeovnParkeringMulighet for leie av parkering i bygg til 2000kr/mndOppvarmingBoligen oppvarmes med elektrisitet.Utleiers krav til sikkerhetSikkerhetsbeløp/ depositum 3 mnd husleie overføres før innflytting.Dyr og røyking tillates ikkeVisningTa

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

56 m²

Pris

22 000 kr

Pris per m²

393 kr

Kart

Annonsen ligger på 0356 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 46.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 46m²

1283 Oslo, Norway

17 800 kr / måned

leilighet på 48.79 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 49m²

0356 Oslo, Norway

17 900 kr / måned

leilighet på 47.6 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 48m²

0450 Oslo, Norway

17 900 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg