4 rom leilighet på 118m² i Skien

3746 Skien, Norway

20 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Innholdsrik og romslig 5-roms leilighet | Møblert | Vaskerom |Parkering

Innholdsrik og romslig 5-roms leilighet | Møblert | Vaskerom |Parkering Romslig og innholdsrik leilighet med 4 soverom i 2.etasje klar til utleie med rask overtakelse. Leiligheten er fult møblert som på bilder. Leiligheten egner seg godt for bedrift eller store familierENTRÈLeiligheten har inngang tre trappetrinn fra bakkeplan. Fra inngangsdøren kommer du inn i en trappegang som fører opp til leiligheten som ligger i 2.etasje. STUELeiligheten har en romslig stue med flere gode soner som gir mulighet for flere møbleringsalternaltiver. Stuen har store vindusflater som slipper inn rikelig med naturlig lys og utgang til balkong. Sentralt i stuen er det montert varmepumpe.KJØKKENProfilert kjøkken innredning med god skapplass og benkeplater med gode arbeidsflater. Hvitevarer på kjøkkent er: kjøleskap, oppvaskmaskin og ovn med koketopp. En del kjøkkenutstyr medfølger.FIRE SOVEROMI leiligheten er det fire gode soverom med gode vindusflater som slipper inn rikelig med naturlig lys. Tre av soveromenene har adkomst fra felles gang samt et fra kjøkken. BADEROM OG TOALETTROMBaderommet har dusjkabinett og innredning med skap og heldekkende servant. Over innredningen er det speilflate med lys over. Baderommet har belegg på gulvet og plater på vegger. Toalettrommet ligger vegg i vegg med baderommet og inneholder toalett og vask. VASKEROMVaskemaskin er montert. Pris: 20.000 per mnd - 140 kvm. Strøm og internett kommer i tillegg.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

4

Størrelse

118 m²

Pris

20 000 kr

Pris per m²

169 kr

Kart

Annonsen ligger på 3746 Skien, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Skien

leilighet på 100.0 m² med 3 soverom – Koselig oppholdsrom

3 rom leilighet på 100m²

3715 Skien, Norway

18 900 kr / måned

leilighet på 62.0 m² med 3 soverom – Koselig oppholdsrom

3 rom leilighet på 62m²

3716 Skien, Norway

20 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg