1 rom leilighet på 44m² i Lørenskog

Bjarne Haugens gate 2, 1475 Finstadjordet, Norway

16 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: 01-04-0026

Innflyttingsklar 2-roms i 7. etg. – sørvendt balkong, internett/TV/fjernvarme inkludert, 30 min til Oslo

Innflyttingsklar 2-roms i 7. etg. – sørvendt balkong, internett/TV/fjernvarme inkludert, 30 min til Oslo Møblert 2-roms leilighet, 44 kvm, 7. etasje – ledig fra 1. april 2026Leiligheten er fullt møblert og klar til innflytting. Inkludert i husleien på 16 500 kr/mnd:- Kabel-TV og internett- Fjernvarme- Balkongmøbler, vaskemaskin, kjøkkentilbehør, seng, sofa, spisebord, støvsuger og TVBoligen har:- Sørvendt balkong med utsikt- Parkett- Heis i bygget- Fjernvarme gir lave forutsigbare strømkostnaderBeliggenhet:- Ca. 1 min gange til buss – ca. 30 min til Oslo bussterminal, flere avganger i timenTriaden kjøpesenter og flere dagligvare butikker i nærhetenPraktisk info:- Depositum: 49 500 kr- Garasjeplass med ladestasjon for el-bil kan leies for ekstra kostnad 1 000 kr/mnd- Ingen husdyr eller røyking- Referanser fra tidligere leieforhold ønskes- Visning etter avtale Forvaltning på Ho Utleier vil forvalte leieforholdet på Ho. For leietaker betyr dette i all hovedsak at husleien faktures og innkreves av Ho Husleiekontrakt For partenes trygghet vil utleier benytte Ho sin leiekontrakt. Begge parter signerer kontrakten med BankID. Depositumskonto Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Instabank opprettet av utleier på Ho Depositumsgaranti Leietaker kan stille depositum i form av depositumsgaranti. Depositumsgaranti, også kjent som leiegaranti, er et alternativ til ordinært depositum ved leie av bolig. Du betaler kun en lav månedsum for å ha gyldig depositum. Kredittsjekk Utleier kan velge å kredittsjekke potensielle leietakere på Ho. Det vil da bli stilt krav om inntekt og null betalingsanmerkninger.

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

44 m²

Pris

16 500 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

01-04-0026

Pris per m²

375 kr

Kart

Annonsen ligger på Bjarne Haugens gate 2, 1475 Finstadjordet, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Lørenskog

Nytt
leilighet på 33.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 33m²

Fjellhamar, Fjellhamarveien, 1464 Fjellhamar, Norway

14 000 kr / måned

Nytt
leilighet på 49.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 49m²

1476 Rasta, Norway

14 000 kr / måned

leilighet på 38.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 38m²

Skårersletta, 1473 Lørenskog, Norway

14 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg