2 rom leilighet på 54m² i Oslo

Toftes gate, 0556 Oslo, Norway

9 400 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

I sentrale og hyggelige Oslo

I sentrale og hyggelige Oslo Hybelen er nylig pusset opp. Nytt kjøkken. Nytt bad med badekar. Alt er nytt i hybelen. Veldig sentralt i Oslo. Varmekabler i hele leiligheten, inkludert i husleia.Løft op til døren på 4. salVær oppmerksom på at bildene er hentet fra salgsannonsen da vi kjøpte leiligheten Leien inkluderer også: - Strøm- Varmtvann- Internett

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

54 m²

Pris

9 400 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

174 kr

Kart

Annonsen ligger på Toftes gate, 0556 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 7.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 7m²

0483 Oslo, Norway

7 750 kr / måned

leilighet på 9.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 9m²

0363 Oslo, Norway

7 850 kr / måned

leilighet på 12.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 12m²

0556 Oslo, Norway

7 990 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg