Publisert i dag

1 rom leilighet på 14m² i Tromsø

9009 Tromsø, Norway

5 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Hybel til leie

Hybel til leie hybel i hybelhus. 2 toalett, 2 små bad med vask og 1 med dusj og vaskemaskin, samt felles stue og kjøkken. Totalt areal ca 160 m2 1 minutt å gå til buss. 5 minutt å gå til sentrum. Eget minikjøkken på hybel.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

14 m²

Pris

5 500 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Sentrum

Ja

Pris per m²

393 kr

Kart

Annonsen ligger på 9009 Tromsø, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Tromsø

Nytt
leilighet på 14.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 14m²

9013 Tromsø, Norway

4 900 kr / måned

leilighet på 15.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 15m²

9011 Tromsø, Norway

6 600 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg