Publisert for 2 dager siden
9017 Tromsø, Norway
7 500 kr / måned
Hybel til leie Hybel til leie i nytt rekkehus (2017). Delvis møblert, men er fleksibelt på fult/ingen møblering. Er eget kjøkken og bad. Stue og soverom i ett. Hybelen har delt inngang med huseier. Ingen parkeringsmuligheter. Nærhet til butikk, UNN/UIT, Jekta, lysløype, busstopp og flyplass. Ta
Hybel til leie Hybel til leie i nytt rekkehus (2017). Delvis møblert, men er fleksibelt på fult/ingen møblering. Er eget kjøkken og bad. Stue og soverom i ett.
Hybelen har delt inngang med huseier. Ingen parkeringsmuligheter. Nærhet til butikk, UNN/UIT, Jekta, lysløype, busstopp og flyplass. Ta
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
17 m²
Pris
7 500 kr
Pris per m²
441 kr
9017 Tromsø, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Tromsø