Publisert i dag

1 rom leilighet på 37m² i Jessheim

2066 Jessheim, Norway

10 400 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Hybel med stor sovealkove

Hybel med stor sovealkove Ny oppusset hybel med stor alkove leies ut.Hybelen ligger veldig sentralt med gåavstand til jessheim sentrum og samtidig turtereng.Wifi tilgang mulig.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

37 m²

Pris

10 400 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

281 kr

Kart

Annonsen ligger på 2066 Jessheim, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Jessheim

leilighet på 32.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 32m²

2066 Jessheim, Norway

9 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg