1 rom studentbolig på 18m² i Hønefoss

Hønefoss, Buskerud, Norway

6 690 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Hybel med eget bad og kjøkken

6690 - 7090 NOK *Prisen endrer seg til NOK fra august Prisen kan variere med enheten du får tildelt. 18 - 27 kvm Størrelse og inventar kan variere med enheten du får tildelt. Bildene er kun eksempler på boligtypen og kan avvike fra enheten du får. Strøm inkludert Strøm er inkludert i husleia. 👉 OBS! Hybelen/leiligheten er ikke nødvendigvis ledig. Dette er bare en oversikt, så legg til flere alternativer i søknaden din for større sjanse for rask tildeling. Bokhylle Enkeltseng Garderobeskap Skrivebord/stol Skuffer under seng Skohylle Solskjerming Induksjonskomfyr Kjøleskap

Type bolig

studentbolig

Rom

1

Størrelse

18 m²

Pris

6 690 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

372 kr

Kart

Annonsen ligger på Hønefoss, Buskerud, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Hønefoss

leilighet på 30.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 30m²

3510 Hønefoss, Norway

7 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg