Publisert for 2 dager siden
4870 Fevik, Norway
12 000 kr / måned
Hybel/leilighet Nyrestaurert koselig hybel sentralt på Fevik til leie. Utleiedel har i tillegg til bilder eget vaskerom med vaskemaskin. Den har varmekabler i gang, kjøkken, bad, vaskerom og del av stue. Kan leies ut møblert hvis ønskelig. Internett og strøm er inkludert,,(egen garasjeplass kan medfølge mot tillegg i pris). Det er privat inngang og usjenert uteplass foran leiligheten. Røyking er ikke tillatt innendørs. Ønsker å leie ut til ordens mennesker med gode referanser. Depositum to mnd husleie. Ellers lages det husleiekontrakt.
Hybel/leilighet Nyrestaurert koselig hybel sentralt på Fevik til leie. Utleiedel har i tillegg til bilder eget vaskerom med vaskemaskin. Den har varmekabler i gang, kjøkken, bad, vaskerom og del av stue. Kan leies ut møblert hvis ønskelig. Internett og strøm er inkludert,,(egen garasjeplass kan medfølge mot tillegg i pris).
Det er privat inngang og usjenert uteplass foran leiligheten. Røyking er ikke tillatt innendørs. Ønsker å leie ut til ordens mennesker med gode referanser. Depositum to mnd husleie. Ellers lages det husleiekontrakt.
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
46 m²
Pris
12 000 kr
Pris per m²
261 kr
Annonsen ligger på 4870 Fevik, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Fevik