Publisert i går

1 rom leilighet på 31m² i Tromsø

9020 Tromsdalen, Norway

9 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Hybel i Tromsdalen leies ut LANGTIDSLEIE

Hybel i Tromsdalen leies ut LANGTIDSLEIE LANGTIDSLEIE. Fin hybel som stod ferdig i 2017 mellom 22 og 24 m2.- kjøkkenkrok- kjøleskap- vaskemaskin- sofa- sengKan knyttes til husinternett for 400 kr per måned.Strøm er inkludert.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

31 m²

Pris

9 500 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

306 kr

Kart

Annonsen ligger på 9020 Tromsdalen, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Tromsø

leilighet på 16.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 16m²

9024 Tomasjord, Norway

8 000 kr / måned

leilighet på 15.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 15m²

Dorgvegen 27, 9017 Tromsø, Norway

8 000 kr / måned

leilighet på 14.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 14m²

9016 Tromsø, Norway

8 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg