1 rom leilighet på 50m² i Oslo

Dagaliveien 26B, 0776 Oslo, Norway

18 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: 26-06-0026

Hybel i Oslo ledig fra 26.06.2026

Hybel i Oslo ledig fra Hybel på 50 kvm på Dagaliveien 26c i Oslo leies ut fra . Boligen er møblert. Den innehar fasiliteter som balkong/terrasse, garasje/p-plass. Hybelen leies ut for kr per måned. Husleien inkluderer strøm, tv, internett. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr.Vi leier ut underetasjen vår i sommer. Er dere et kjærestepar – eller et vennepar som trives i dobbeltseng – og trenger et sted å bo i Oslo (for eksempel i forbindelse med sommerjobb)? Da kan dette være et perfekt sted for dere!Vi blir enige om tidsperiode som passer. Ønsket periode: midten av juni til midten av august.✨ Høydepunkter:- Fantastisk utsikt og flotte uteområder- Sol fra morgen til ca. 20.30- Nært marka – kun 1 km til idylliske Midtstuvannet- Tilgang til badstue og treningsrom (romaskin, spinningsykkel, treningsbenk og manualer)- Lys og koselig underetasje med åpen kjøkkenløsningSe flere detaljer og inntrykk i bildene vedlagt 😊Har dere spørsmål, ønsker avklaringer eller vil avtale visning (både fysisk og digitalt går fint), så er det bare å ta

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

50 m²

Pris

18 000 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

26-06-0026

Pris per m²

360 kr

Kart

Annonsen ligger på Dagaliveien 26B, 0776 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 37.85 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 38m²

Ekebergveien 208, 1162 Oslo, Norway

14 400 kr / måned

leilighet på 10.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 10m²

Steenstrups gate 1B, 0554 Oslo, Norway

14 500 kr / måned

leilighet på 16.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 16m²

Pilestredet 41C, 0166 Oslo, Norway

14 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg