Publisert i går

1 rom leilighet på 34m² i Oslo

Smalåkeren 10, 1279 Oslo, Norway

13 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Hybel i Oslo ledig fra 01.05.2026

Hybel i Oslo ledig fra Hybel på 34 kvm på Smalåkeren 10 i Oslo leies ut fra . Boligen er møblert. Den innehar fasiliteter som barnevennlig, bredbåndstilknytning. Hybelen leies ut for kr per måned. Husleien inkluderer WiFi,strøm og vann. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

34 m²

Pris

13 500 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Møblert

Ja

Pris per m²

397 kr

Kart

Annonsen ligger på Smalåkeren 10, 1279 Oslo, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Oslo

leilighet på 8.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 8m²

0485 Oslo, Norway

10 815 kr / måned

Nytt
leilighet på 30.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 30m²

0574 Oslo, Norway

11 000 kr / måned

leilighet på 16.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 16m²

Alnagata 11, 0192 Oslo, Norway

11 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg