4 rom enebolig på 150m² i Kristiansand

4618 Kristiansand, Norway

16 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Hus til leie.

Hus til leie. Rekkehus på 150 kvadrat, 4 soverom og 2 bad på Strai til leie. 16000/mnd.

Type bolig

enebolig

Rom

4

Størrelse

150 m²

Pris

16 000 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Pris per m²

107 kr

Kart

Annonsen ligger på 4618 Kristiansand, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Kristiansand

enebolig på 113.0 m² med 3 soverom – Koselig oppholdsrom

3 rom enebolig på 113m²

4629 Kristiansand, Norway

15 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg