Publisert i går
Kløfta, Trondheimsvegen - Kløfta, 2040 Kløfta, Norway
15 900 kr / måned
Flott leilighet på toppen av Borgen/ Kløfta - Ledig fra BeskrivelseFlott leilighet på toppen av av Borgen. Moderne og nydelig leilighet med vannbåren varme, balansert ventilasjon. Stort soverom, egen uteplass rett ut i naturen. Egen parkeringsplass. Helt nytt i 2023. i 1 etg (ikke kjeller)Hvitevarer kjøkken medfølger. Ellers umøblert. Skriv gjerne en melding med informasjon om Dere selv. Hybel på 40 kvm på Stordamringen 10A i Kløfta leies ut fra . Boligen er i utgangspunktet umøblert. Den innehar fasiliteter som barnevennlig, ingen gjenboere. Depositumet avtales, depositumsgaranti til fast lav månedspris kan også tilbys.
Flott leilighet på toppen av Borgen/ Kløfta - Ledig fra BeskrivelseFlott leilighet på toppen av av Borgen. Moderne og nydelig leilighet med vannbåren varme, balansert ventilasjon. Stort soverom, egen uteplass rett ut i naturen. Egen parkeringsplass. Helt nytt i 2023. i 1 etg (ikke kjeller)Hvitevarer kjøkken medfølger.
Ellers umøblert. Skriv gjerne en melding med informasjon om Dere selv. Hybel på 40 kvm på Stordamringen 10A i Kløfta leies ut fra . Boligen er i utgangspunktet umøblert. Den innehar fasiliteter som barnevennlig, ingen gjenboere. Depositumet avtales, depositumsgaranti til fast lav månedspris kan også tilbys.
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
40 m²
Pris
15 900 kr
Pris per m²
398 kr
Annonsen ligger på Kløfta, Trondheimsvegen - Kløfta, 2040 Kløfta, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Kløfta