Publisert for 2 dager siden
Brevik kirke, Øvregate, 3950 Brevik, Norway
9 500 kr / måned
Flott leilighet på 70 m2 i Brevik ledig fra 15. aug Leilighet i sokkeletasje i Brevik ledig fra 15. august. Leies ut til 1 person eller par. Ordensmennesker ønskes. Stue med åpen kjøkkenløsning, 1 soverom, bad, vaskerom, walkincloset/bod og gang. Egen inngang fra gata med eget uteareal foran leiligheten (platting og en hageflekk hvor man har mulighet til å ordne med litt blomster osv hvis man ønsker det). Ingen røyking i leiligheten men ok ute. Mulighet til å ha en liten hund hvis ønskelig om hunden ikke ødelegger noe eller står å bjeffer hele dagen. Husleia inkluderer Internett. Leier tegner eget strømabonnement (egen strømmåler) 2 måneders depositum. Leiligheten ligger koselig til med noen få minutter å gå til sentrum av Brevik og stranda. Busstopp rett nedenfor leiligheten.Visning etter avtale.
Flott leilighet på 70 m2 i Brevik ledig fra 15. aug Leilighet i sokkeletasje i Brevik ledig fra 15. august. Leies ut til 1 person eller par. Ordensmennesker ønskes. Stue med åpen kjøkkenløsning, 1 soverom, bad, vaskerom, walkincloset/bod og gang. Egen inngang fra gata med eget uteareal foran leiligheten (platting og en hageflekk hvor man har mulighet til å ordne med litt blomster osv hvis man ønsker det).
Ingen røyking i leiligheten men ok ute. Mulighet til å ha en liten hund hvis ønskelig om hunden ikke ødelegger noe eller står å bjeffer hele dagen. Husleia inkluderer Internett. Leier tegner eget strømabonnement (egen strømmåler) 2 måneders depositum. Leiligheten ligger koselig til med noen få minutter å gå til sentrum av Brevik og stranda. Busstopp rett nedenfor leiligheten.Visning etter avtale.
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
70 m²
Pris
9 500 kr
Pris per m²
136 kr
Annonsen ligger på Brevik kirke, Øvregate, 3950 Brevik, Norway
Laster inn kart