Publisert i dag

1 rom leilighet på 35m² i Fjerdingby

Glimmervegen 16, 2008 Fjerdingby, Norway

12 900 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: 01-06-0026

Flott 2-Roms leil med balkong og egen parkering! Nær Lillestrøm

Flott 2-Roms leil med balkong og egen parkering! Nær Lillestrøm Leilighet på 35 kvm på Glimmervegen 16, Leil 4 i Fjerdingby leies ut fra . Boligen er umøblert. Den innehar fasiliteter som balkong/terrasse, garasje/p-plass. Flott 2-roms leilighet nære Lillestrøm! Kort vei til Skole, barnehage, idrettsanlegg, butikker og offentlig kommunikasjon.Inneholder:Gang, Stue/kjøkken med utgang til terrasse, soverom og bad samt bod i gangen.Beliggende i boligområde i Fjerdingby ca 5 min. med bil fra Lillestrøm.Nærhet til marka.Det tas forbehold om feil i annonsen.Interesserte bes sende en kort presentasjon av seg selv, jobb/studier, alder osv. Husk å oppgi mobilnummer. Forvaltning på Ho Utleier vil forvalte leieforholdet på Ho. For leietaker betyr dette i all hovedsak at husleien faktures og innkreves av Ho Husleiekontrakt For partenes trygghet vil utleier benytte Ho sin leiekontrakt. Begge parter signerer kontrakten med BankID. Depositumskonto Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Instabank opprettet av utleier på Ho Depositumsgaranti Leietaker kan stille depositum i form av depositumsgaranti. Depositumsgaranti, også kjent som leiegaranti, er et alternativ til ordinært depositum ved leie av bolig. Du betaler kun en lav månedsum for å ha gyldig depositum. Kredittsjekk Utleier kan velge å kredittsjekke potensielle leietakere på Ho. Det vil da bli stilt krav om inntekt og null betalingsanmerkninger.

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

35 m²

Pris

12 900 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

01-06-0026

Pris per m²

369 kr

Kart

Annonsen ligger på Glimmervegen 16, 2008 Fjerdingby, Norway

Laster inn kart

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg