Publisert for 3 dager siden

2 rom leilighet på 82m² i Mandal

4514 Mandal, Norway

12 900 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Fin leilighet i sentrum, 2 soverom og balkong+parkering

Fin leilighet i sentrum, 2 soverom og balkong+parkering Fin leilighet leies ut møblert i rolig område med kort gangavstand til Mandal sentrum.Leiligheten består av stue med spiseplass, kjøkken med god skap- og benkeplass, 2 soverom, bad og stor vestvendt balkong med gode solforhold og lite innsyn. Gode parkeringsmuligheter følger også med.Leiligheten er delvis oppgradert og fremstår lys, moderne og innflyttingsklar.Passer godt for par, liten familie eller rolige leietakere.Ta

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

82 m²

Pris

12 900 kr

Pris per m²

157 kr

Kart

Annonsen ligger på 4514 Mandal, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Mandal

leilighet på 40.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 40m²

4514 Mandal, Norway

11 000 kr / måned

leilighet på 71.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 71m²

Flovarden, Skogen-Flovarden, 4517 Mandal, Norway

12 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg