Publisert i dag

3 rom leilighet på 180m² i Kleppe

Kleppe, 4351 Kleppe, Norway

15 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Enebolig til leie 200m2!

Enebolig til leie 200m2! Fredfull og stor tomt på hele 1170m2!Huset er 200m2, 2 etasjer, egen garasje og gårdsrom. Stor hage.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

3

Størrelse

180 m²

Pris

15 000 kr

Pris per m²

83 kr

Kart

Annonsen ligger på Kleppe, 4351 Kleppe, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Kleppe

Nytt
leilighet på 100.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 100m²

4350 Kleppe, Norway

14 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg