Publisert for 2 dager siden
3290 Stavern, Norway
17 500 kr / måned
Enebolig med enkel standard og fantastisk utsikt på stor tomt BeskrivelseRomslig enebolig med mulighet for inntil 4 soverom.Stort tomt med gode solforhold og flott utsikt.Dyrehold er tillatt. Depositum eller depositumsgaranti må kjøpes.Strøm, TV og internett kommer i tillegg.
Enebolig med enkel standard og fantastisk utsikt på stor tomt BeskrivelseRomslig enebolig med mulighet for inntil 4 soverom.Stort tomt med gode solforhold og flott utsikt.Dyrehold er tillatt.
Depositum eller depositumsgaranti må kjøpes.Strøm, TV og internett kommer i tillegg.
Type bolig
leilighet
Rom
4
Størrelse
184 m²
Pris
17 500 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Pris per m²
95 kr
Annonsen ligger på 3290 Stavern, Norway
Laster inn kart