Publisert for 3 dager siden
5522 Haugesund, Norway
10 499 kr / måned
Eksklusiv loftsleilighet sentralt i Haugesund til leie Flott loftsleilighet til leie i Rogalandgata like ovenfor sentrum, leiligheten er fullt møblert. Her kommer man seg til høg/vidergåendeskole, sykehus, butikker, sentrum, etc. på bare en få minutters spasertur.Inneholder: - Entré m. møbelsnekret kleshenger og skohylle- Soverom m. seng, oppbevaring ++- Stue m. tv, sofa og bord- Flott kjøkken vitevarer og sittegruppe- Lekkert bad m. vaskemaskin/tørketrommel- Balkong mot øst + takaltan mot vest- TV / internett- Stor bod / disponerer garasje- Felles uteområde/plenTa
Eksklusiv loftsleilighet sentralt i Haugesund til leie Flott loftsleilighet til leie i Rogalandgata like ovenfor sentrum, leiligheten er fullt møblert. Her kommer man seg til høg/vidergåendeskole, sykehus, butikker, sentrum, etc. på bare en få minutters spasertur.Inneholder: - Entré m.
møbelsnekret kleshenger og skohylle- Soverom m. seng, oppbevaring ++- Stue m. tv, sofa og bord- Flott kjøkken vitevarer og sittegruppe- Lekkert bad m. vaskemaskin/tørketrommel- Balkong mot øst + takaltan mot vest- TV / internett- Stor bod / disponerer garasje- Felles uteområde/plenTa
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
40 m²
Pris
10 499 kr
Pris per m²
262 kr
Annonsen ligger på 5522 Haugesund, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Haugesund