2 rom leilighet på 60m² i Frogn

Hallangen, 1443 Drøbak, Norway

13 900 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

DAL - Hybel | P-rom 60 | 2 soverom| P-plass | nær skole, barnehage og buss

DAL - Hybel | P-rom 60 | 2 soverom| P-plass | nær skole, barnehage og buss Helt ny hybel- inflyttning innen 1. mai 2026Denne moderne og nybygde hybelen er snart klart for innflytting! Levevilkår: 3 måneders depositum (depositumsgaranti godtas) Kr 500 per måned for vann og renovasjon Strøm avregnes etter P-romOm boligen: Hybelen ligger i 3. etasje i en kjedet enebolig med horisontaldelt planløsning. Med et bruksareal på ca. 60 kvm får du en gjennomtenkt og funksjonell romløsning: 2 soverom Lys og romselig stue Separat kjøkken 1 moderne bad1 bod Kjøkkenet er moderne og stilrent, levert av IKEA i hvit høyglans. Store glassflater gir boligen et eksklusivt preg, og innvendig får du en en elegant finish med downlights, 1- stavs laminatgulv og gulvvarme på badet.Beliggenhet: Boligen har en attraktiv plassering når både sjø og naturområder, samtidig som skole og barnehage er like i nærheten - perfekt for en rolig og praktisk hverdag. Gjør denne hybelen til ditt nye hjem -

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

60 m²

Pris

13 900 kr

Pris per m²

232 kr

Kart

Annonsen ligger på Hallangen, 1443 Drøbak, Norway

Laster inn kart

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg