2 rom leilighet på 30m² i Ås

Nedre Pentagonvei, 1433 Ås, Norway

9 780 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: 01-01-2016

Couple flat

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

30 m²

Pris

9 780 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

01-01-2016

Pris per m²

326 kr

Kart

Annonsen ligger på Nedre Pentagonvei, 1433 Ås, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Ås

leilighet på 30.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 30m²

Pentagonveien 5, 1430 Ås, Norway

8 590 kr / måned

leilighet på 28.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 28m²

1430 Ås, Norway

10 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg