Publisert i dag
Nøtterø, 3140 Nøtterøy, Norway
18 000 kr / måned
Bolig til leie Hus til leie - 105 kvmRomslig bolig på 105 kvm til leie med tre soverom, stue, åpen kjøkkenløsning og bad. Boligen ligger langs Kirkeveien, ca. 2 minutters kjøretur fra Borgheim, hvor du finner blant annet REMA 1000, Nøtterøy Bakeri, videregående skole og ungdomskole. Det følger med tre biloppstillingsplasser, og det er også gode parkeringsmuligheter langs veien. Bussholdeplass ligger rett utenfor huset, med Tjøme bussen som går to ganger i timen.Visningen er onsdag 20. mai kl.
Bolig til leie Hus til leie - 105 kvmRomslig bolig på 105 kvm til leie med tre soverom, stue, åpen kjøkkenløsning og bad. Boligen ligger langs Kirkeveien, ca. 2 minutters kjøretur fra Borgheim, hvor du finner blant annet REMA 1000, Nøtterøy Bakeri, videregående skole og ungdomskole.
Det følger med tre biloppstillingsplasser, og det er også gode parkeringsmuligheter langs veien. Bussholdeplass ligger rett utenfor huset, med Tjøme bussen som går to ganger i timen.Visningen er onsdag 20. mai kl.
Type bolig
leilighet
Rom
3
Størrelse
88 m²
Pris
18 000 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Parkering
Ja
Pris per m²
205 kr
Annonsen ligger på Nøtterø, 3140 Nøtterøy, Norway
Laster inn kart