Publisert i går

2 rom leilighet på 82m² i Eltonåsen

Holter, 2034 Holter, Norway

12 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

82 kvm sokkelleilighet på Eltonåsen

82 kvm sokkelleilighet på Eltonåsen Mine hyggelige leietakere gjennom 13 år har valgt og kjøpe seg leilighet. Leiligheten er ledig fra 1 juli og inneholder:2 soverom 2 boderfliser på bad parkett på alle romstille og rolig boligstrøkuteplassnær til skole, barnehage og butikkoppvaskmaskin og komfyrbredbånd og kabeltv armepumpe, hage

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

82 m²

Pris

12 500 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Hage

Ja

Pris per m²

152 kr

Kart

Annonsen ligger på Holter, 2034 Holter, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Eltonåsen

leilighet på 58.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 58m²

Holter, 2034 Holter, Norway

11 000 kr / måned

Nytt
leilighet på 50.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 50m²

Holter, 2034 Holter, Norway

11 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg