Publisert i dag

2 rom leilighet på 77m² i Ålesund

6010 Ålesund, Norway

13 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

3 roms- leilighet til leie

3 roms- leilighet til leie Sentral leilighet i Spjelkavik til leie. Leiligheten ligger i 3 etasje og inneholder 2 soverom, åpen stue/kjøkkenløsning, bad med plass til vaskemaskin og tørketrommel, gang, bod og stor terrasse. Egen p-plass i garasjeanlegg. Heis i bygget.Leies ut med Tv og Bredbånd pakke. Strøm kommer i tillegg.Leiligheten har lave strømutgifter. Hvitevarer er inkludert i leien.Fint om du skriver litt om deg selv. Referanse ønskes.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

77 m²

Pris

13 500 kr

Pris per m²

175 kr

Kart

Annonsen ligger på 6010 Ålesund, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Ålesund

leilighet på 65.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 65m²

6008 Ålesund, Norway

11 900 kr / måned

leilighet på 96.0 m² med 3 soverom – Koselig oppholdsrom

3 rom leilighet på 96m²

6006 Ålesund, Norway

13 000 kr / måned

leilighet på 57.72 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 58m²

6003 Ålesund, Norway

13 400 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg