Publisert i dag

2 rom leilighet på 80m² i Tromsø

9101 Kvaløysletta, Norway

18 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

3 roms leilighet

3 roms leilighet Langtidsleie!Nyoppusset 3 roms leilighet i sokkel på enebolig til leie, ca 80 kvm. På Kvaløysletta. Nært til butikk, barnehage og skole. Gode bussforbindelser til UNN/UIT og sentrum. Kort vei til buss stopp. Internett inkludert i leien. Må tegne egen strømavtale. Komfyr og oppvaskmaskin står i leiligheten.Ønskelig med referanser. :) Henvendelse med litt om hvem du/dere er er vi takknemlig for.

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

80 m²

Pris

18 000 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Hage

Ja

Pris per m²

225 kr

Kart

Annonsen ligger på 9101 Kvaløysletta, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Tromsø

leilighet på 45.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 45m²

9024 Tomasjord, Norway

15 000 kr / måned

leilighet på 54.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 54m²

9024 Tomasjord, Norway

15 500 kr / måned

Nytt
leilighet på 30.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 30m²

9010 Tromsø, Norway

16 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg