Publisert i går

2 rom leilighet på 90m² i Tromsø

9010 Tromsø, Norway

19 000 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

3 roms leilighet nært uit/unn

3 roms leilighet nært uit/unn 3 roms leilighet mellom sentrum og unn leies ut. 2 store soverom og 2 bad. Stor veranda og god utsikt. Parkeringsplass for 2-3 biler, garasje følger ikke med. Ta

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

90 m²

Pris

19 000 kr

Pris per m²

211 kr

Kart

Annonsen ligger på 9010 Tromsø, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Tromsø

leilighet på 54.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 54m²

9024 Tomasjord, Norway

15 500 kr / måned

Nytt
leilighet på 30.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 30m²

9010 Tromsø, Norway

16 000 kr / måned

leilighet på 60.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 60m²

9016 Tromsø, Norway

16 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg