Publisert for 2 dager siden
6429 Molde, Norway
9 552 kr / måned
3-roms leilighet i Hjellmyra Beskrivelse3-roms leilighet i HjellmyraLeiligheten har egen inngang fra svalgang samt utgang til privat veranda fra stue/kjøkken. Leiligheten inneholder gang med garderobeskap, flislagt dusjbad med plass for vaskemaskin/tørketrommel, 2 soverom med 2 m garderobe, stue/kjøkken i åpen løsning. Egen bod i felles bodgang på leilighetsplan. Felles parkeringsplass.Husleie kr 9 552,-pr mnd. Kabel-tv og Internett er inkludert i husleien. Depositum lik 3 mnd husleie kr 28 700,-.Mobo medlemskap kr 700,-. Kabel-tv og Internett er inkludert i husleien.Leietaker tegner eget strøm abonnement.Dyrehold ikke tillatt!Søknadsskjema må benyttes!Meldinger vil ikke bli besvart, og etter gjennomgang av søknadene vil de aktuelle få tilbud om visning!
3-roms leilighet i Hjellmyra Beskrivelse3-roms leilighet i HjellmyraLeiligheten har egen inngang fra svalgang samt utgang til privat veranda fra stue/kjøkken. Leiligheten inneholder gang med garderobeskap, flislagt dusjbad med plass for vaskemaskin/tørketrommel, 2 soverom med 2 m garderobe, stue/kjøkken i åpen løsning. Egen bod i felles bodgang på leilighetsplan. Felles parkeringsplass.Husleie kr 9 552,-pr mnd.
Kabel-tv og Internett er inkludert i husleien. Depositum lik 3 mnd husleie kr 28 700,-.Mobo medlemskap kr 700,-. Kabel-tv og Internett er inkludert i husleien.Leietaker tegner eget strøm abonnement.Dyrehold ikke tillatt!Søknadsskjema må benyttes!Meldinger vil ikke bli besvart, og etter gjennomgang av søknadene vil de aktuelle få tilbud om visning!
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
55 m²
Pris
9 552 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Parkering
Ja
Pris per m²
174 kr
Annonsen ligger på 6429 Molde, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Molde